Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتازة وصمغها قوي
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 57.700₫
Original Price: 59.000₫
| Material | ABS |
| Style | Y2K |
| Type | Kids Press On Nails( Included Jelly Glue) |
| Texture | Solid State |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 6 cm |
| Chiều rộng | 11 cm |
| SKU | sb260113151880571716783 |
Author: t***a
Date:
Review: ممتازة وصمغها قوي
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***8
Date:
Review: 5pack of nails with such cheap price really surprised.good for kids
Màu sắc: Nhiều màu
Author: i***0
Date:
Review: Everything looks super cute my son is going to love it and is ready to go into the little bags for my babies Bday.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***2
Date:
Review: My daughter so love this. Thank you shein
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm